NOVINKY

arr3Registrace v e-shopu = sleva 7 % na vystavené zbožíPo registraci obdržíte přihlašovací údaje do našeho e-shopu a následně vám bude nastavena sleva ve... arr3Upřesnění dopravních nákladů při objednávce v e-shopu:V objednávkovém formuláři je rovněž uvedena základní varianta ceny dopravného tj.váha do 4 kg. V... arr3Dostupnost zboží ve skladu Praha 7-HolešoviceDovolujeme si vás pozvat do našeho e-shopu,který je virtuálním doplňkem našeho obchodu a velkoskladu...

KONTAKTY

Elektro Holešovice JML s.r.o.
Bubenská 1536/43
170 00 Praha 7 - Holešovice
tel: +420 733 311 023,731 414 804
napište nám
info@elektroholesovice.cz
Otevírací doba: Po - Čt 7 -16 hod., Pá 7 - 15 hod

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 54% Strašně moc 37% Nemnoho 4% Vůbec 6%

ZAHRADA / Trubice - LED

LED trubice jsou vyráběny v několika velikostech, vybírat můžete také z několika typů barev světla. LED trubice vybírejte podle toho, kde mají být umístěny. Nejčastější využití LED trubic je ve větších prostorách (sklady, haly, administrativní budovy), oblíbené jsou také pro kanceláře a školní či zdravotnická zařízení. LED trubice samozřejmě můžete využít i doma, můžete tak nahradit klasickou zářivku – například v kuchyni, garáži nebo dílně.

Výhody LED trubic

Hlavní výhodou LED trubice je životnost, která je několikanásobně vyšší než má klasická zářivka. Při využití ve velkých prostorách je zajímavá samozřejmě i energetická úspora, která je s ohledem na životnost a výkon opravdu vysoká. LED trubice se mohou pochlubit i vyšší svítivostí. LED trubice na rozdíl od běžných zářivek neobsahují škodlivé látky, tudíž jsou snadno recyklovatelné.