Úvod » ODPUZOVAČE ZVÍŘAT A ŠKŮDCŮ » Odpuzovač hlodavců-vodotěsný-(zejména kun) do auta Kemo M180


        

Odpuzovač hlodavců-vodotěsný-(zejména kun) do auta Kemo M180

Odpuzovač hlodavců-vodotěsný-(zejména kun) do auta Kemo M180

objednáno u dodavatele

 

Číslo produktu: 08852551
Nelze uplatnit slevový kupón
Cena před slevou 1 082,95 Kč
naše cena bez DPH: 844,55 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 021,91 Kč

Odpuzovač hlodavců-vodotěsný-(zejména kun) do auta Kemo M180

Dle zákona č.542/2020 Sb. je k výrobku zvlášť účtován recyklační poplatek.

 

Ochrana proti kunám, ať se vám usadily v domě, ve stáji nebo na půdě. Generuje agresivní ultrazvuk se sinusovým průběhem, který není pro člověka slyšitelný, ale který kuny vnímají jako nanejvýš nepříjemný a všemožně se mu vyhýbají. Díky odolnosti vůči vodě a nečistotám lze tento plašič kun namontovat přímo u míst, kudy lze do vozidla vniknout.

Technické údaje:

- proudový odběr: 2 mA
- úhel vyzařování: 160°
- provozní napětí: 12 V
- frekvence: cca. 23 kHz pulzující
- rozměry (v x d x š): 30 x 50 x 35mm

Maximální plocha:45 m2
Napájení: akumulátorové

V případě instalace do motorového vozidla (prostor,kde je umístěn motor)by ultrazvukové odpuzovače měly  zamezit přístupu zejména hlodavcům(kuny,myši),způsobujícím škody zejména  na elektroinstalaci,kdy následné škody mohou být v řádu desetitisíců Kč.

Ultrazvukové odpuzovače pro motorová vozidla lze napájet zejména z autobaterie.tyto výrobky s vyznačují nízkou spotřebou energie,malými rozměry,dlouhou životností,vodotěsností,tichým chodem a jednoduchou instalací.

Tento ultrazvukový odpuzovač zvířat je určen proti nezvaným návštěvníkům, kteří se mohou dostat do motorů automobilů, na nichž potom páchají velké škody. Lze jej napájet jak z autobaterie, tak i z elektrické sítě. Vyznačuje se velmi nízkou spotřebou energie, malými rozměry a velmi dobrou životností (vydrží až 5 let provozu). Mezi další klady patří také vodotěsnost, neslyšný chod a jednoduchá instalace. Uživatelé si také chválili český návod, který obsahuje množství rad a doporučení, díky nimž je možné docílit maximální účinnosti.

germany

Kemo-Electronic GmbH se sídlem v Geestlandu je německou rodinnou firmou, která se již více než 30 let zabývá výrobou a distribucí mnoha produktů, jako jsou různé díly používané při stavbě domů, moduly světelné a zvukové techniky, alarmy, kamerové systémy, detektory, součásti pro elektroniku automobilů, ale také přístroje na ochranu proti škůdcům, např. kunám atd.

Informativní video -  klikněte zde:video(youtube)